OSTATNÍ: Svatební slib

30. června 2018 v 11:55 | Annie |  Ostatní
SVATEBNÍ SLIB

Anna:

Slibuji ti před zraky všech, že jsi má láska do konce života. Budu tě milovat, i když každý den nebudou růže růst. To, že jsem našla tebe, když už jsem si myslela, že už nikdy nebudu moct nikoho milovat, že už se mé srdce neuzdraví, přišel jsi ty a ukázal mi, že svět je pořád to krásné místo a že můžu zase věřit, jako když jsem byla malé dítě.

Jsi má pohádka, můj plněný sen. Těším se, že spolu zažijeme dalších, spoustu, nádherných chvil jako doteď. Miluji tvé polibky, tvé objetí i to, že mě posloucháš, když říkám hlouposti.
S láskou tvá Anna

Oliver:

Když jsem tě poprvé spatřil, nemohl jsem od tebe odtrhnout zrak. Byla jsi tak okouzlující a vypadla jsi tak křehce, že jsem věděl, že tě musím a chci ochraňovat navždy. Budu tě navždy milovat, i když nám život nastaví spoustu překážek.

Miluji, jak mluvíš rychle, když jsi rozčilená, jak krčíš nos, kdykoliv tě chci vyfotit. Miluji, když si zpíváš ve sprše, i když ti to zrovna moc nejde. Miluji každičký tvůj dotek, když se mě snažíš uklidnit, i když spolu jen tak ležíme, držíme se za ruce a povídáme si o celém našem dnu. Miluji, když u filmu komentuješ každý krok postav a já z toho filmu nakonec nic nemám.
Miluji tebe.
S Láskou tvůj Oliver
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama